Od 01. do 08.10.2012 odbedzie sie z okazji zydowskiego swieta SUKOT na Pl. Grzybowskim 
Projekt architektoniczno – kulturalny Miasteczko SZAŁasów

.

W ramach tego projektu w “Pardon, To Tu” w sobote. o godz. 20.00 wystapi projekt 
KLEZMEREGGAE 


Piotr Krakowski – trąbka, podkłady
Piotr Skupniewicz – klarnet
Jacek Kabziński – wizualizacje
Marcin Wiercioch – akordeon

Niecodzienne i innowacyjne przedsięwzięcie muzyczno-wizualne: 
fuzja muzyki klezmerskiej oraz reggae, połączona z tworzonymi na żywo wizualizacjami. Fascynująca podróż muzyczna, łącząca dwie tradycje w porywającą i energetyczną całość. Na wizualizacje składać się będą miksowane na żywo klipy czerpiące ze światowej kinematografii.


Piotr Krakowski

trębacz, kompozytor i producent muzyczny, autor muzyki do filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych. Lider zespołów: Milkshop, Krakowski:Pankracy Sessions, SmokeDaCrackOFF.


Piotr Skupniewicz

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. W latach 1995–1997 klarnecista orkiestry kameralnej Capella Cracoviensis. Od 1997 roku związany muzycznie i emocjonalnie z Teatrem Witkacego w Zakopanem. Współpracował z zespołami: Lubieżnicy Folkloru i Max Klezmer Band.


Marcin Wiercioch

w roku 2000 ukończył z wyróżnieniem wyższe studia w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie akordeonu ad. Janusza Patera. Członek zespołu Klezzmates.


Jacek Kabziński

za stronę wizualną odpowiada Jacek Kabziński, VJ i fotograf, współtwórca projektu Kino Zremiksowane. W swoich wizualizacjach inspiruje się twórcami kina awangardowego, takimi jak: René Clair, Marcel Duchamp, Man Ray, Oskar Fischinger czy Stan Brakhage.

WSTEP WOLNY!!!


zapraszamy bardzo serdecznie!! wstep wolny!!