Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert z udzialem 
Tomasza Gadeckiego, Rafala Mazura i Conor’a Murray’a, 
ktorzy dzien po swoim koncercie na “Krakowskiej Jesieni Jazzowej” 
wystapia dzisiaj w poniedzialek, 22.10.2012, o godz. 20:30 na naszej scenie w “Pardon, To Tu“:
TRC
Tomek Gadecki – saksofony
Rafał Mazur – akustyczna gitara basowa
Conor Murray – perkusjaTomasz Gadecki 
saksofonista. Ostanie lata poświęcił się szeroko rozumianej muzyce improwizowanej. 
(Olbrzym i kurdupel, duet ze Sławkiem Lewym, TRC). Początkowo grał w orkiestrze dętej w swojej parafii – lata 80te, na puzonie. Jednak saksofon był marzeniem które zaczęło się realizować 
w szkole średniej oraz w domu kultury w Gdyni.
Wieczny poszukiwacz prawdy do ostatniego dźwięku. Wraz z zespołem Bikomutant – 
zostaje laureatem konkursu zespołów alternatywnych organizowanym przez krakowską Alchemię pod nazwą Dachowanie. W lutym 2008 roku wydają wspólnie pierwszą autorską płytę z muzyką improwizowaną pod tytułem „Frrrrrrrrrr…”
W kwietniu 2012 ukazała się druga płyta duetu pod tytułem „Six Philosophical Games”.
Zespoły: Orkiestra Dęta Parafii O.O. Franciszkanów w Gdyni, Orkiestra Dęta Stoczni Gdynia, Orkiestra DK w Gdyni, „Słoń”, „Chwalmy Pana” , duet z Piotrem Manią , 
duet z Jackiem Mazurkiewiczem ,”Jazzmassacra „,”Bikomutant” , „Olbrzym i Kurdupel”, 
Ikenga Drummers, Contemporary Noise Sextet – podczas Warsaw Summer Jazz Days (2011), 
Groont Ansamble, Dzidzia – Marcin Zabrodzki, Walkirie Saxofonowe Zwierzęta.
Wspólnie z Mikołajem Trzaską oraz Rafałem Mazurem stworzyli zespół „Czary mary” podczas Off Jazz festiwal w Tczewie w (2011). Grał z wieloma muzykami między innymi Sławas Lewy, 
Tomasz Sowiński, Kuba Staruszkiewicz, Przemek Dyjakowski. Współpracuje z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Gra w zespole Dreadles Lions – kultowym przedstawicielu gatunku Reggae.
Rafał Mazur
muzyk-improwizator, filozof. Głównym polem zainteresowania i działania jest dla Rafała swobodna improwizacja, zarówno zespołowa jak i solowa. Od kilku lat artysta działa energicznie na europejskiej scenie muzyki improwizowanej, jest zapraszany na koncerty i festiwale, oraz zaprasza zagranicznych muzyków-improwizatorów na wspólne koncerty w Polsce.
W swej praktyce muzyka-improwizatora i na drodze do osiągnięcia mistrzostwa w niej, 
Rafał studiuje filozofię chińską (Instytut Filozofii UJ), czyniąc z taoizmu mocną podstawę do osiągnięcia postawy improwizatora. Od 5 lat aktywnie trenuje taoistyczną sztukę walki TaiJi Quan Chen, uważając za chińskimi filozofami i mistrzami sztuk walki, iż najważniejszy w kwestii kreacji spontanicznej oraz adekwatnej reakcji na nieprzewidziane sytuacje (sytuacje improwizacji kolektywnej) jest stan umysłu. Jednym z efektów pracy i artystycznych poszukiwań Rafała, jest pierwsza płyta muzyki swobodnie improwizowanej na akustycznej gitarze basowej solo – „Sonor Forms”, wydane w listopadzie 2009 przez niezależne wydawnictwo DTS Records, w serii TRANSIDIOMATICS. 
Jest to efekt pracy artysty nad spontaniczną improwizacją solową.
Obecnie Rafał Mazur działa między innymi w zespołach: 
Ensemble 56, Mockunas/Mazur/Strid Trio, Mazur/Neuringer Duo, „HiQ” – audiowizualny projekt realizowany wraz z Aleksandrem Janickim, Kaluza/Majewski/Mazur/Suchar Quartet.
Rafał Mazur gra na akustycznej gitarze basowej zbudowanej przez Jerzego Wysockiego i używa strun Thomastik-Infeld.
Conor Murray 
jest jednym z najbardziej renomowanych perkusistów jazzowych w Irlandii. Kształcił się w Szkole Jazzu Newpark w Dublinie, pracuje jako improwizator i jako perkusista sesyjny przez już prawie dwie dekady, gra i nagrywa z wieloma artystami, w tym : Sinead O’Connor i Eddie Reader.
Wstep: 15 zl / 10 zl