Koncert 
“Ray Dickaty Solo” 
Pokusa 
(Natan Kryszk/Teodor Olter/Tymon Bryndal)

Wt. 22.01.2013, g. 20:30

Ray Dickaty, saksofonista, który już wielokrotnie u nas wystąpił w rożnych składach, zagra pierwszy raz SOLO!


Każdy występ Solo wymaga szczególnego przygotowania, ponieważ muzyk jest sam pozostawiony siebie, i jedyne wsparcie, które może otrzymać, to od jego instrumentu. Zatem bardzo się cieszymy ze możemy na ta niecodzienna podroż zaprosić naszych gości!

Dickaty’ego wspomoże zespół Pokusa w składzie:

Natan Kryszk, Tymon Bryndal, Teodor Olter. To już drugi raz kiedy zespół Pokusa zagra na deskach sceny Pardon, To Tu. Zadebiutowali w trakcie ostatniej, VII edycji festiwalu “Niewinni Czarodzieje” podczas wieczoru Jam Session/instalacja Projekt “A”.Ray Dickaty

saksofonista, kompozytor. Na karierę muzyczną Raya Dickaty składa się ponad 60 nagrań z różnymi artystami. Brał też udział w kilku światowych tournee z zespołem Spiritualized. Jest autorem aranżacji partii sekcji dętych do utworów Spiritulized na płycie “Anutha Zone”. 

Jako saksofonista i flecista grał w zespole Dr. Johna, był członkiem zespołów Too Pure i Moonshake, z którymi nagrał 2 albumy. Występował z PJ Harvey i Stereolab. 

Nagrywał i koncertował z Cornershop, Gallon runk, Durutti Column, AMP, Lush, The Duke Spirit i Six By Seven. Współpracował z legendą i założycielem AMM Eddiem Prevostem w Londynie i Liverpoolu.

Wstęp: 10 pln