Koncert “Henrik Walsdorff/Kasper Tom/Adam Melbye” 
Sr. 30.01.2013, g. 20:30
Ostatni styczniowy koncert w “Pardon, To Tu” – wyjątkowo energetyzująca dawka.
Henrik Walsdorff – członek legendarnego Globe Unit Orchestra (m.in. z Alexander von Schlippenbach, Evan Parker)
Kasper Tom & Adam Melbye – współpracują z takimi postaciami jak Peter Brötzmann, Tobias Delius, Fred Lonberg-Holm (który z reszta wystąpi na naszej scenie 04.02.2013) i Mikołajem Trzaska
Razem na naszej scenie, na jednym z dwóch koncertów w Polsce!
Henryk Waldorff – saksofon
Adam Pultz Melbye – kontrabas
Kasper Tom – perkusja
HENRIK WALSDORFF / saksofon – jazzman urodzony w roku 1975 w niemieckim Braunschweig. Jest członkiem takich zespołów jak Berlin Improvisere Orchestra, Globe Unit Orchestra, Henrik Walsdorff Trio, Lax, The Most, The Real Latinos, Soko Steidle, Sven-Ake Johanssons Ol’Man Rebop Ensemble, Ulrich Gumpert Workshop Band.
ADAM PULTZ MELBYE / kontrabas -muzyk urodzony w 1981 roku obecnie mieszka w Kopenhadze i spośród wielu projektów jakie współtworzy można wymienic m.in. Jesper Zeuthen Trio, Maria Faust Group, The Mighty Mouse oraz Melbye/Berre/ Brötzmann. Jest członkiem kolektywu wydawniczego Barefoot Records.
KASPER TOM / perkusja – lider zespołu FUSK. Gra na perkusji i komponuje muzykę. O 2007 żyje w Berlinie i współtworzy tamtejszą scenę jazzową. Muzyk dyplomowany w Carl Nielsen Academy of Music w Odense (Dania). Kasper wywodzi się z nowego pokolenia twórców, łączących wiele nurtów muzyki i przetwarzających je na swoją. Nagrywał płyty m.in. z duńskim zespołem QUARTz i polsko-duńskim zespołem Kran. 
Grał trasy koncertowe w Polsce, Niemczech, Danii i Nowym Jorku, występował na festiwalach Copenhagen Jazzfestival, Leverkuserner Jazztage, Jazz w Ruinach Festival w Gliwicach, New Coorperation Jazzfestival w Zamościu and Jazz nad Odrą we Wrocławiu. Tom dysponuje niesłychaną energią muzyczną i osobistym brzmieniem zarówno jako perkusista jak i kompozytor. Inni współpracownicy to również Tobias Delius, Axel Dörner, Håvard Wiik, Kasper Tranberg, Uffe Steen, Marek Kądziela, Mads la Cour.
Wstęp: 20 pln / 15 pln