Koncert “Tfaruk Love Communication” 

(Ballaun/Biel/Szawara/Tarnawski/Karpiński)

Pn. 11.02.2013, g. 20:30

Jest to dla nas ogromna przyjemność gościć muzyków takich zespołów jak “Multiwitamina” / “Szelest Spadających Papierków” / Armia / Snowman aka 

TFARUK LOVE COMMUNICATION

zapraszamy bardzo serdecznie!!

Wstęp: 15 pln

Zespól powstał z inicjatywy Tomasza Ballaun – muzyka związanego wcześniej ze sceną yassową, założyciela Multiwitaminy i członka legendarnego Szelestu Spadających Papierków.

Muzycy:

Tomasz Ballaun – perc.
Michał Biel – sax.
Andrzej Szawara – git.
Piotr Tarnawski – bas
Daniel Karpiński – drums

Zespół penetruje rejony szeroko pojętej muzyki improwizowanej, gdzie punktem wyjścia jest nowoczesny, transowy jazz. Muzycy wykorzystują niecodzienne instrumentarium – blachy, urządzenia mechaniczne i instrumenty etniczne, które w połączeniu z elektroniką, gitarą i sekcją rytmiczną generują energetyczną fuzję dźwięków.
W 2011r., nakładem wytwórni Multikult Projecti TFARUK wydał płytę z gościnnym udziałem Tymona Tymańskiego, Wojtka Mazolewskiego oraz Kuby Jankowiaka. Została ona zrealizowana przez Bartłomieja Frank ze Studio im. Alberta Hofmanna w Poznaniu.
W tej chwili, po reorganizacji towarzyskiej i artystycznej, zespół wraca do aktywnego oraz spontanicznego tworzenia a także grania.
Wstęp: 15 pln

Comments are closed.