Koncert “Kenneth Dahl Knudsen Group” (Dąbrowski/Olaciregui/Lovett/Sibille/Knudsen)

Wt. 11.06.2013, g. 20:30

Kontrabasista i Lider Kenneth Dahl Knudsen nagrał w zeszłym roku w Nowym Jorku swoja druga sensacyjna płytę “Clockstopper”, która została bardzo dobrze przyjęta nie tylko za oceanem.
Tym bardziej się cieszymy ze usłyszymy ja i szczególnie jedna piosenkę która nam bardzo już urzekła przy wydaniu tej płyty i która często jest grana u nas, a mianowicie “Tucked In” – na żywo grana przez Argentyńczyka, Duńczyka, Szwajcara, Izraelczyka i Polaka w “Pardon, To Tu”!!
Tomasz Dabrowski – Trumpet 
Ramiro Olaciregui – Guitar
Eyal Lovett – Piano
Maxence Sibille – Drums
Kenneth Dahl Knudsen – Bass
Kenneth Dahl Knudsen
Duński kontrabasista urodzony w 1984. Nazywa siebie szczęściarzem, będąc związanym z muzyką całe życie i grając ze wspaniałymi muzykami. Jego debiutancki album to „Strings Attached”, a w roku 2012 wydał „Clockstopper” opowiadający o strachu przed utratą i fascynacją czasem. 
Występował z Dick Oatts (US), John Scofield (US), Gilad Hekselman (ISR/US), Jason Marsalis(US), Soren Moller (DK/US), Uffe Steen(DK), Andrew D’angelo(US), Jan Kaspersen, Salvador Olmos (Mex), Nicola Pisani (Ita), Tomasz Dąbrowski (POL) i wielu wielu więcej…
“Artists tend to seek out individual paths, to be unique” – Artysta powinien szukać indywidualnych ścieżek, aby być wyjątkowym.
Wstęp: 20 pln