Koncert “Slalom” 

(B. Tyciński / B. Weber / H. Zemler) 

Wt. 25.06.2013, g. 20:30

Grupa Slalom założona przez Bartosza i Bartłomieja po kilku latach działalności w ramach CockTail Party – wieczorków nietanecznych prezentujących szerokie spektrum muzyki lounge, filmowej i pionierów elektroniki zawita pierszy raz do “Pardon, To Tu”!!


Zainteresowanie syntezatorami oraz techniką samplingu na żywo, jak również miłość do gitary hawajskiej – pozornie zupełnie nieprzystające światy zrodziły bardzo ciekawą mieszankę, którą podziela z naszymi drogimi słuchaczami.
Jako, że rytm jest ich bratem, zaprosili do współpracy Huberta Zemlera, perkusistę wyjątkowego zarówno pod względem techniki, jak i swady towarzyskiej. 
Projekt Bartosz i Bartłomiej przybiera niespodziewanie wersję live. Panowie Tyciński i Weber postanowili wziąć instrumenty w swoje ręce. Do współpracy zaprosili Huberta Zemlera – w ten sposób mają zamiar wygenerować muzykę na poły improwizowaną, przy pomocy klasycznych syntezatorów, klasycznych samplerów i klasycznej gitary hawajskiej. Oraz oczywiście klasycznej perkusji. Co to będzie?
Wstęp: 15 pln