Koncert “Rychlicki / Piernikowski” 

Śr. 25.09.2013, g. 20:30

Rzadko kiedy się zdarza, ze przed oficjalnym ogłoszeniem koncertu dostajemy aż tyle zapytań, czy naprawdę wystąpi u nas gitarzysta zespołu Kristen – czyli Łukasz Rychlicki wraz z liderem zespołu NP ( napszyklat ) – czyli Robert Piernikowski. – Szczerze mówiąc jesteśmy dumni, ze możemy to właśnie teraz oficjalnie potwierdzić – Łukasz Rychlicki i Robert Piernikowski staną już niebawem razem na naszej scenie! Serdecznie zapraszamy!!
Obydwoje już wystąpili w “Pardon, To Tu”: Łukasz Rychlicki wraz z Piotrem Bukowskim (zespól Hokei) a Robert Piernikowski wraz z etamski – tym bardziej cieszymy się, ze zobaczymy tych wyjątkowych muzyków teraz razem u nas w PTT!

Foto Jarema Drozdowicz.
Robert Piernikowski
Znany również jako lider grupy Napszykłat. W solowej działalności profanuje swoje dotychczasowe dokonania zabijając puls i groove tworząc intymne
spotkanie “sam na sam” ze słuchaczem. Na koncertach możliwa hipnoza, psychodelia, rytuał i osobliwe opowieści zawarte w koślawej poezji Piernikowskiego. Jego solowe wydawnictwo “Się żegnaj” (2012 Few Quiet People) to album pełen potykających się melodii, analogowej syntezy, pulsujących gdzieś w tyle głowy bitów oraz surowych ale mistrzowsko utkanych struktur. Wraz z Przemysławem Etamskim tworzy projekt SYNY, czego efektem jest wydawnictwo
Piernikowski/Etamski “Live at Kisielice” (2012 Qulturap) a współpraca z BNNT zaowocowała singlem (BNNT & Robert Piernikowski, “Qassam” , 2012).
Łukasz Rychlicki
Gitarzysta. Znany głównie jako członek zespołu KRISTEN, z którym nagrał pięć płyt i zagrał wiele koncertów. Jego styl gry jest trudny do zdefiniowania, porusza się na granicy ustalonych norm i improwizacji. Razem z Pawłem Szpurą stworzył duet w hołdzie Albertowi Aylerowi. Z bratem Mateuszem Rychlickim tworzy duet SALTO. Występował min. z Piotrem Kurkiem, Mikołajem Trzaską, Etamem Etamskim, Piotrem Bukowskim. Z Mikiem Majkowskim i Pawłem Szpurą tworzy trio LOTTO którego płyta ukaże się na przełomie 2013/2014 roku.
Wstęp: 15 pln