Festiwal Filmowy “Grand OFF” 

[Wydarzenia w Pardon, To Tu] 
Debata “Poetyka Krytyki Filmowej” + Koncert “Sutari”
05. / 06.12.2013

Pardon, To Tu – Oficjalnym Klubem Festiwalowym!Za parę dni rozpoczyna się 7. Edycja Festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata (04.12. – 08.12.2013); milo nam ze po raz pierwszy mamy zaszczyt być oficjalnym Klubem Festiwalowym!!
W ramach festiwalu w Pardon, To Tu odbędą się dwa wydarzenia, warto zaznaczyć, ze na obowiązuje “wstęp wolny”!!!
∆ 5 grudnia (czwartek), g. 18:00-19:30 – Wstęp Wolny
„Poetyka krytyki filmowej” – gośćmi dyskusji będą: Andrzej Kołodyński, Zdzisław Pietrasik i Ola Salwa / Prowadzenie: Łukasz Maciejewski
∆ 6 grudnia (piątek), g. 20:00 – Wstęp Wolny
Koncert zespołu Sutari / Link do wydarzenia:
SUTARI to awangarda kuchenna na trzy kobiece głosy i instrumenty codzienne.
Sutari tworzą wokalistki, instrumentalistki a przede wszystkim performerki, związane z różnymi projektami muzycznymi i teatralnymi, kontynuujące tradycje śpiewacze polskiej muzyki ludowej. Projekt Sutari to fuzja ich rozmaitych doświadczeń i fascynacji muzycznych zarówno tych tradycyjnych jak i współczesnych. Specjalizują się w aranżacjach wokalnych i przy użyciu nietypowych instrumentów. Sutari znaczy współbrzmieć. 
Zdobywczynie II nagrody i nagrody publiczności ­ “Burzy Braw” na XV Festiwalu Folkowym Polskiego Radia “Nowa Tradycja” w 2012 oraz I nagrody i nagrody publczności na Międzynarodowym Festiwalu Mikołajki Folkowe 2012. Uznane przez polskich dziennikarzy specjalizujących się w muzyce folk/świata za “NAJCIEKAWSZY NOWY ZESPÓŁ ROKU 2012” w ramach plebiscytu portalu etno.serpent.pl. Zwyciężczynie 10. edycji Bitwy Zespołów (Battle Of The Bands) organizowanej przez jedno z największychwydawnictw z muzyką świata ­ World Music Network.
Barbara Songin – śpiew, bęben obręczowy, basetla, perkusjonalia, instrumenty codzienne (woda, tarka kuchenna)
Katarzyna Kapela – śpiew, skrzypce, perkusjonalia, instrumenty codzienne (deska kuchenna, kieliszek, butelki, klucze)
Zofia Barańska – śpiew, skrzypce, perkusjonalia, instrumenty codzienne (mikser kuchenny, klucze)
Szczegółowy program jest dostępny pod poniższym Linkem: