Domówka #3 w “Pardon, To Tu”

Wt. 31.12.2013, g. 18:30


Tradycyjnie, zapraszamy wszystkich przyjaznym “Pardon, To Tu” na wspólnie spędzoną domówkę w dniu 31.12.2013.
Od 26.12. (g.18:00) do 30.12 będą trwać przy barze zapisy na listę gości – UWAGA: tylko osoby które będą 31.12 na liście gości mogą uczestniczyć w domówce, niestety nikogo nie będziemy wpuszczać z “ulicy”.
Wstęp: 60 zł
co was czeka:
przy wejsciu dla kazdego beda 3 kupony do wyboru:
1 kupon na 0,5l wódki
– 1 kupon na 0,5l wina
– 1 kupon na 4 dowolne piwa
– 1 kupon na 1l Cydru Dzik z Beczki
Prosilibyśmy abyście wzięli ze sobą własne KIELISZKI, bo tylu nie mamy…
Bedzie jak zwykle coś do przegryzienia (Focaccia itp.)
Nie mamy nic przeciwko aby wnieść własny szampan, ale tylko szampan!!! (inne alkohole, soki, napoje gazowane prosimy nie wnosic do lokalu!!!) – nie udostępnimy wam ale kieliszków do tego szampana, prosimy przynieść własne lub plastikowe kubki.
Nie mamy nic przeciwko, aby goście przynieśli własne ciasta, sałatki, kanapki itp., wręcz przeciwnie, zachęcamy was do tego! – prosimy o nie wnoszenie niezdrowych paluszek, czipsów i podobnego jedzenia.
Cena biletu nie obejmuje jedzenia!! nie będzie żadnego bufetu z przekąskami!!
Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy to brać pod uwagę, tzn. wykorzystamy wszystkie możliwe stoliki i krzesła do siedzenia, lecz nie dla wszystkich możemy to zagwarantować!!!!
Podkreślamy, ze z naszej strony nie jesteśmy w stanie wam zapewnić zadowalająca obsługę, ponieważ będziemy tylko we TROJKE!!! prosimy nam to wybaczyć i być wyrozumiałym.
Co do muzyki, to zobaczymy; ma być taneczna muzyka i co tam nam wpadnie do gustu… 
– – jak zwykle prosimy nie ingerować w nasz wybór muzyczny, tzn. nie będzie puszczane nic z youtube albo ze stick’ow itp.
Wazne: wszyscy beda RAZEM SIEDZIEĆ przy stole!!! nie bedzie osobnych stolików.. za to parkiet do tanczenia albo stania…
Co jeszcze? sami nie wiemy. prosimy was abyscie przyszli do nas 31.12 bez żadnych OCZEKIWAŃ. nie jestesmy w stanie wam zapewnic jakies typowej sylwestrowej balangi… wszystko zależy od was.
sa pytania? to prosze, czekamy
pozdrawiamy
Pardon, To Tu