Koncert “Kamil Szuszkiewicz / Hubert Zemler / Piotr Dąbrowski”
Wt. 17.06.2014, g. 20:30

Kolejny koncert, który nie powinien pozostawić słuchaczy obojętnymi: Dwie osobowości warszawskiej sceny niezależnej – trębacz Kamil Szuszkiewicz i perkusista Hubert Zemler wspólnie na naszej scenie – już we wtorek, 17.06.2014.
Szuszkiewicz i Zemler współpracują od wielu lat. Jako duet nagrali w 2007 epkę “Detrytus”, i zagrali liczne koncerty, niektóre z gościnnym udziałem m.in. Tadeusza Sudnika i Piotra Zabrodzkiego. Obaj są członkami podziemnego warszawskiego kwartetu Kapacitron i międzynarodowej eksperymentalnej grupy Arturasa Bumsteinasa Works And Days.
∆ Kamil Szuszkiewicz & Hubert Zemler 

∆ Wt. 17.06.2014, g. 20:30

∆ Bilety: 20 PLN [online / przy barze / ‘na bramce’]

Kamil Szuszkiewicz – trąbka
Hubert Zemler – perkusista


∆ Kamil Szuszkiewicz 
trębacz i autor muzyki związany z warszawską sceną niezależną, cenioną za wielogatunkowość i brak ortodoksji. Na swojej drodze twórczej miał szczęście spotkać tak wyjątkowe postaci jak Jan Jelinek, Marcin Masecki, Władysław Jagiełło, Tadeusz Sudnik, Ziv Ravitz, Adama Kamissoko, Fred Frith, Ray Dickaty, Arturas Bumsteinas, Wojtek Traczyk, Sobura, Piotr Bejnar, Piotr Pawlak, Wolfram, Macio Moretti, Piotr Zabrodzki, Hubert Zemler, Baaba, Janek i jego Combo i wiele innych. W 2011 wydał autorską płytę “Prolegomena”. W drugiej połowie 2014 ukaże się kolejna.
∆ Hubert Zemler 
perkusista o akademickim wykształceniu, doskonale czujący się w świecie muzyki improwizowanej. Jego wielokierunkowe zainteresowania muzyczne pozwalają mu zarówno na występy na perkusji solo jaki i kooperację z artystami z bardzo wielu kręgów muzycznych. Współpracuje miedzy innymi z Piotrem Kurkiem w projekcie “Piętnastka”, Duetem Sza/Za i współtworzy trio Horny Trees. Ponad to koncertuje i nagrywa z zespołami Babadag, Frozen Bird, Neurasja, incarnations, Natu, The Saintbox. Koncertuje również solo. Jesienią 2012 roku, nakładem oficyny wydawniczej LADO ABC ukazała się jego solowa płyta “Moped”. Kolejna jest obecnie w fazie produkcji.