Aktualizacja na temat biletów:

Bilety ‘na barze’ i w internecie na oba dni się sprzedały. Ostatnia pula biletów będzie dostępna bezpośrednio przed koncertami:

* Pn. 09.06.2014 – 30 Biletów
* Wt. 10.06.2014 – 30 Biletów

W pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby, które zakupiły wcześniej bilety w internecie lub ‘na barze’, dopiero około g. 20:15 każdego dnia rozpoczniemy sprzedaż biletów ‘na bramce’.

******************************UWAGA**************************

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem Jozefa van Wissema, cieszymy się ze możemy potwierdzić, ze Jozef van Wissem zagra drugi koncert w “Pardon, To Tu”, a mianowicie w poniedziałek 09.06.2014. Bilety online są dostępne od teraz, przy barze od środy, 04.06.2014.
******************************UWAGA***************************
Dużo pytań się pojawia na temat dostępnych biletów, oto aktualny stan:
* Poniedziałek, 09.06.2014:
– Internetowe Bilety: Brak
– Bilety przy barze: 23 sztuk jeszcze zostało
– Bilety będą tez dostępne przed samym koncertem ‘na bramce’
* Wtorek, 10.06.2014:
– Internetowe Bilety: Brak
– Bilety przy barze: Brak
– Bilety będą tez dostępne przed samym koncertem ‘na bramce’
Bilety ‘na bramce’ przed koncertami będą dostępne, lecz najpierw wpuszczamy gości, którzy kupili wcześniej bilety przez internet lub przy barze i dopiero wtedy będziemy sprzedawać jeszcze dodatkowe bilety na każdy koncert przy wejściu.

Koncert “2 Nights with Jozef van Wissem” [NL]
Pn. & Wt. 09./10.06.2014, g. 20:30

Kup Bilet / Buy Tickets: http://jozefvanwissem.evenea.pl/

Mistrz lutni. Zdobywca zeszłorocznej nagrody ‘Cannes Soundtrack Award’ za muzykę do filmu Jim’a Jarmuscha „Tylko kochankowie przeżyją”. 
Z Jarmuschem współpracuje już od kilku lat, z którym nagrał dwie znakomite płyty. Wydal 12 solowych płyt, występuje na takich festiwalach jak barceloński Primavera Sound Festival czy All Tomorrow’s Parties. 
Koncerty holenderskiego lutnisty dosłownie obezwładniają słuchacza, dyktując mu skupienie i pozwalając całkowicie zanurzyć się w muzyce – jakże odmiennej od tej, która otacza nas na co dzień. Bardzo się cieszymy ze na naszej scenie wystąpi Jozef van Wissem!
∆ Jozef van Wissem 

∆ Pn & Wt. 09./10.06.2014, g. 20:30

∆ Bilety: 20 PLN [online / przy barze / przed koncertem ‘na bramce’]

∆ Jozef van Wissem
holenderski muzyk, aktualnie rezydujący w Nowym Jorku, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, pomimo zgoła niepopularnego instrumentu, którego używa – lutni. 
Kompozycje Van Wissema opierają się na tradycyjnych renesansowych i barokowych zapisach (choć nie brak i autorskich utworów) poddanych różnym zabiegom wypracowanym przez awangardę (cut up) i współczesne metody pracy z dźwiękiem (field recording). Jego oddanie sprawie popularyzowania lutni i nietypowe podejście do tworzenia muzyki zaowocowało wieloma projektami z muzykami definitywnie kojarzonymi z niekonwencjonalnym podejściem do muzyki (Keiji Haino, Maurizzio Bianchi, James Blackshaw). 
Jednak jego największym fanem stał się reżyser Jim Jarmusch. Obopólna fascynacja zrodziła wspólnie nagraną płytę, gdzie grze Van Wissema wtóruje gitara autora “Poza Prawem”. Koncerty holenderskiego lutnisty dosłownie obezwładniają słuchacza, dyktując mu skupienie i pozwalając całkowicie zanurzyć się w muzyce – jakże odmiennej od tej, która otacza nas na co dzień.