Koncert | Dansing “All Stars Dansing Band” 
[M. Zadara / S. Palmer / J. ‘Budyń’ Szymkiewicz / D. Strycharski / P. ‘Diabeł’ Olszewski]
Sb. 26.07.2014, g. 20:30

Ile razy w roku się w ‘Pardon, To Tu’ tańczy? Dwa razy. Raz na naszej tradycyjnej domówce (31.12.), a drugi raz na letniej potańcówce / dansingu. I tego właśnie się doczekaliśmy. Pod koniec miesiąca, w sobotę, 26.07.2014 wystąpi u nas legendarny ‘All Stars Dansing Band’ z Michałem Zadarą na czele. Zespół gra najpiękniejsze przeboje, które wszyscy znają – po polsku, włosku i angielsku. Jest to repertuar weselno-dansingowy, polskie szlagiery, zagraniczne hity, evergreeny i bardzo znane piosenki. Zespół stara się grać te piosenki bez ironii. Gra tylko takie piosenki, które są naprawdę piękne. No to zobaczymy i zapraszamy.
∆ All Stars Dansing Band 

∆ Sb. 26.07.2014, g. 20:30

∆ Bilety: 20 PLN [online / przy barze / przed koncertem ‘na bramce’]


Sean Palmer – wokal
Michał Zadara – gitara
Jacek ‘Budyń’ Szymkiewicz – Saksofon
Piotr ‘Diabeł’ Olszewski – bas
Dominik Strycharski – perkusja

All Stars Dansing Band jest zespołem znanym z festiwali teatralnych oraz dansingów w Warszawie. Zespół nie posiada własnego repertuaru, gra piosenki wyłącznie bardzo bardzo znane. 
Jest to jedyna okazja, by zobaczyć ten już bardzo znany zespół na żywo w tym miesiącu w stolicy. UWAGA: na tym koncercie zespół po raz drugi zagra przeboje “Blue Suede Shoes” oraz “Johny B. Goode”, których się nauczył dopiero miesiąc temu.
Największą ambicją zespołu jest zagranie na prawdziwym dansingu. Zespół chętnie też podejmie pracę na weselach i imprezach integracyjnych, urodzinach etc.