Festiwal Singera || Warsztaty Plastyczne Dla Dzieci 

‘Kropka w Kropkę’ – Latawce Singera

Sb. 23.08.2014, g. 12:00 – 15:00 – Wstęp Wolny

Warsztaty plastyczne dla dzieci przygotowane w ramach „Kropka w kropkę”, autorskiego projektu Doroty Pasek i Katarzyny Cecot. Projekt współtworzy z nimi Marika Nowak, będąca również absolwentką wydziału rzeźby na warszawskiej uczelni artystycznej.
“Pewnego dnia postanowiłyśmy, że podzielimy się z innymi tym co w życiu wychodzi nam najlepiej, czyli… kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata. Chcemy zarażać wszystkich pasją do kultury i sztuki!” – mówią prowadzące, a ich projekt tym właśnie jest – wyrazem chęci podzielenia się twórczą pasją z najmłodszymi odkrywcami. 
Warsztaty pomagają rozwijać zdolności manualne maluchów oraz odkrywać talenty i możliwości, jakie kryją się w każdym dziecku. Każde zajęcia przybliżają im różnorodne techniki artystyczne, a co najważniejsze – każde są niepowtarzalne i pełne okazji do świetnej zabawy! 
Zajęcia organizowane specjalnie na Festiwal Singera w klubie festiwalowym „Pardon, To Tu” mają przybliżyć dzieciom kulturę żydowską – tak ważną w tkance wspólnego miasta. 
Wstęp bez zapisów, zawsze wolny!

Comments are closed.