Legendarny Anthony Braxton na trzech koncertach w Pardon, To Tu!

Jest on zaliczany do najwybitniejszych twórców współczesnego jazzu i szeroko rozumianej muzyki awangardowej. Wielki, niepokorny, kontrowersyjny intelektualista. Wybitny improwizator, wirtuoz, kompozytor, wizjoner. W wielu wywiadach podkreśla, iż nie jest muzykiem jazzowym, chociaż ogrom jego twórczości korzysta z osiągnięć jazzu i improwizacji.

Świadczy o tym również fakt wydania przez niego wielu albumów ze standardami jazzowymi, które to pierwszy raz w Pardon, To Tu i podczas jedynych koncertów w Polsce wykona z nowym kwartetem “Standard Quartet”. Jesteśmy zaszczyceni, że przyjął nasze zaproszenie i że w połowie stycznia na trzydniowej rezydencji wraz z pianistą Alexander Hawkins, kontrabasistą Neil Charles i perkusistą Stephen Davis wystąpi legendarny Anthony Braxton! Zapraszamy bardzo serdecznie!

➳ Środa / Czartek / Piątek 15.-17.01.2020 – g. 20:30
➳ Bilety (1-Dniowe): 89 PLN (przedsprzedaż) i 99 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Anthony Braxton – alto sax, soprano sax, sopranino sax
Alexander Hawkins – piano
Neil Charles – double bass
Stephen Davis – drums

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., w “Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz stacjonarnie w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

➳ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

Więcej informacji + Bilety:

https://pardontotu.pl/event/3-nights-with-anthony-braxtons-standard-quartet/?event_date=2020-01-15