Warsztaty dla dzieci PROJEKT: PLAKAT

Event details

  • 20.02.2016
  • 12:00
  • wstęp wolny

Wraz z Kropka w kropkę zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne dla małych projektantów, podczas których zaprojektujemy, a następnie wykonamy plakaty pod wybrane zagadnienie. Na miejscu czekać będą na Was kolorowe farby i flamastry. Plakaty będziemy projektować na arkuszach papieru, A co potem? Potem gotowe plakaty będą mogły zawisnąć na ścianie:)

Projekt „Kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie.