Samuel Blaser • Tomasz Dąbrowski

Event details

  • Monday | 27.06.2016
  • 20:30
  • 25 PLN

KUP BILET / BUY TICKETS

Na naszym ostatnim czerwcowym koncercie będziemy gościć wybitnego puzonistę Samuela Blaser w spotkaniu z jednym z najważniejszych trębaczy młodego pokolenia w Europie – Tomaszem Dąbrowskim.

Obaj muzycy znani są ze swojej ekspresyjności i wirtuozerii, a polączenie puzonu i trąbki obiecuje wyjątkową muzyczną ucztę. Zapraszamy bardzo serdecznie!

❍ Samuel Blaser • Tomasz Dąbrowski [CH/PL]
❍ Poniedziałek, 27.06.2016, g. 20:30
❍ Bilety: 25 PLN

❍ Samuel Blaser – puzon
❍ Tomasz Dąbrowski – trąbka
❍ Bilety

są dostępne w ‘Pardon, To Tu’ przy barze / za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl / lub przed koncertem (od godziny 19:00) ‘na bramce’. Dla studentów, uczniów, emerytów, bezrobotnych przysługuje – za okazaniem ważnej legitymacji – na każdy koncert zniżka w wysokości 10 pln. Te tzw. ‘wejściówki’ można zakupić wyłącznie przed samym koncertem ‘na bramce’ (nie w przedsprzedaży) i do wyczerpania zapasów.
❍ Samuel Blaser

zasłynął z niezwykłej zdolności łączenia zawiłych i na pozór sprzecznych ze sobą kompozycji, co doprowadziło go do momentów, w których, dzięki improwizacjom, spotkać się może muzyka Indian Tihi z operą Wagnera. „Świat muzyki fascynuje mnie bez reszty – mówi – zmuszając mnie do odbycia kolejnej podróży, jak tylko skończę poprzednią. To jak ciągłe odkrywanie i obwieszczanie światu nowych pomysłów. Wierzcie mi, potrafię udowodnić, że ten lśniący instrument może wysłać wiadomość prosto do waszego serca i zmienić wasze życie”.

❍ Tomasz Dąbrowski

znany jest z nagrań grupy TOM TRIO, serii koncertów S-O-L-O: „30 urodziny / 30 miast / 30 koncertów”, projektów z Tyshawn Sorey’em, Kris Davis i Andrew Drury. Dotychczasowe projekty odbiły się szerokim echem, otrzymując znakomite recenzje na całym świecie, co stało się przyczynkiem do tras koncertowych w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Dąbrowski jest członkiem kolektywu muzycznego i wydawnictwa Barefoot Records.
❍ Patrony Medialne

Dwójka – Program 2 Polskiego Radia
Jazzarium.pl
PopUpMusic.pl
Radio Aktywne
Instytut Improwizacji
Warsaw Insider
musicNOW
Glissando
FYH
5kilo kultury
Kultura dla Studenta SGH
Warszawski Serwis Kulturalny
UW/AŻAJ
Uwolnij Muzyke
JazzPRESS
Polish Jazz
JazzSoul.pl