Loscil (CA) – Jedyny Koncert w Polsce

Event details

  • Monday | 27.02.2023
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa

Z wielką przyjemnością zapraszamy pod koniec lutego 2023 r. na jedyny w Polsce koncert kanadyjskiego kompozytora i mistrza budowania ambientowych dźwiękowych pejzaży Scotta Morgana aka LOSCIL. Będzie to jego pierwsza po czterech latach trasa koncertowa i cieszymy się, że po raz pierwszy wystąpi w Pardon, To Tu. Zapraszamy bardzo serdecznie!!

▶ Data: Poniedziałek, 27.02.2023
▶ Wejście na koncert: 19:00
▶ Rozpoczęcie koncertu: 20:30
▶ Bilety: 59 zł (przedsprzedaż) / 69 zł (w dniu koncertu)
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

▶ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

▶ Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, na portalu kicket.com, stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

▶ Loscil

LOSCIL to projekt muzyki elektronicznej kanadyjskiego kompozytora i artysty multimedialnego Scotta Morgana. Przez ponad 20 lat Morgan zbudował solidny katalog prac pod pseudonimem LOSCIL, luźno obejmujący gatunki muzyki ambient, klasycznej i elektroakustycznej. Od 2001 roku zdecydowana większość albumów LOSCIL, w tym LP z 2021 roku, Clara, została wydana przez cenione amerykańskie wydawnictwo Kranky.

Oprócz kluczowych wydawnictw dla wytwórni Kranky, takich jak “Plume”, “Endless Falls”, “Sea Island” i “Monument Builders”, Morgan wyprodukował także liczne projekty specjalne, remiksy i współpracował z innymi wytwórniami, takimi jak Ghostly International i Glacial Movements oraz artystami, w tym Ryuichi Sakamoto, Murcof/Vanessa Wagner, bvdub, Sarah Neufeld, Daniel Bejar, Rachel Grimes i Lawrence English.