SOLD OUT: Colin Stetson [US]

Event details

  • Wednesday | 03.11.2021
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

Colin Stetson już wczoraj przyleciał z Kanady do Warszawy i wszystkich bardzo serdecznie pozdrawia. On i my jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy ogłosić, że po raz trzeci, po 2014 r. i 2016 r. jego koncert w Pardon, To Tu został wyprzedany! Nie będzie też już dostępnych biletów przed koncertem “na bramce”.

Na życzenie muzyka przy scenie nie będzie miejsc siedzących, natomiast na antresoli liczba miejsc siedzących jest ograniczona, i dlatego prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

PS.: Będzie to Colina pierwszy koncert z publicznością od dwóch lat, a my już możemy zdradzić, że na ten koncert przygotowujemy dla was specjalne nagłośnienie, za które bedzie odpowiedzialny Colina akustyk Jonas, który dziś przyleciał z Francji do nas.

Życzymy wszystkim miłego wieczoru!

Niemal dokładnie 5 lat temu, czyli 02. listopada 2016 r. mieliśmy zaszczyt gościć go po raz ostatni. Jest to dla nas wielka radość, że już po raz trzeci ten wszechstronny artysta, który zrobił niemalże wszystko, od reinterpretacji symfonii polskiego kompozytora Henryka Góreckiego, po współpracę z Bon Iver, Arcade Fire, czy TV On The Radio, wystąpi ponownie w Pardon, To Tu. Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert wyjątkowego saksofonisty Colina Stetsona!

➳ Środa, 03.11.2021 – g. 20:30
➳ Bilety: 69 PLN (przedsprzedaż) i 79 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

➳ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, niemniej na tym koncercie zapewnimy miejsca siedzące przed sceną jak i na antresoli

Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

Colin Stetson – saksofony

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

UWAGA: W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza m.in. pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert. Dla osób bez certyfikatu udostępnimy “na bramce” lub w linku poniżej formularze z oświadczeniem COVID’owym.

„With a physical build somewhere between that of a yogi and a cage fighter, the American multireedist has built a solo career on eye-poppingly punishing live performances. Stetson’s circular breathing technique, which allows him play continuously without so much as a pause, takes a relentless toll on his body across this 70-minute performance – his neck veins protrude viciously, his cheeks turn a furious shade of puce, and his eyes are clenched shut, with only the rare glance up above, as if to summon some divine strength. And with the humongous bass sax hanging around his neck, the challenge only intensifies.

Stetson’s versatility is astounding tonight, as you’d expect from a musician who’s done everything from reinterpreting the symphony of Polish composer Henryk Gorecki, to collaborating with Arcade Fire and TV on the Radio. While others may reach into the same places as he does for inspiration, no-one else brings it into the light with such urgency, zeal and persistence as Stetson.“ (Jochan Embley)